Profesionalūs instruktoriai

Automobiliai kaip VĮ Regitra

Moderni mokymo klasė

Mokome su mechanine ir automatine pavarų dėžėmis

Teorijos programa tokia pat kaip VĮ Regitra

Pas mus taip paprasta išmokti vairuoti

Pradinius vairavimo įgūdžius galite įgyti vairuodami vairavimo treniruoklį

Tai puiki galimybė nustebinti artimą žmogų

Tarptautinėje parodoje „Šiauliai“ gavome apdovanojimą už geriausią metų paslaugą

Tarptautinėje parodoje „Šiauliai“

Vykdome įvairius projektus susijusius su saugiu eismu

Istoriją kuriame kartu!

Istoriją kuriame kartu!
Taip paprasta išmokti vairuoti

 Dabar išmokti vairuoti dar lengviau. "VytAUTO" vairavimo mokykla jau moko vairuoti ir automobiliu su AUTOMATINE pavarų dėže. Visame pasaulyje būsimieji vairuotojai renkasi automobilius su automatine pavarų dėže, nes sako, kad nusipelno gyventi geriau. Ir Jūs nusipelnėte gyventi geriau. Taip paprasta išmokti vairuoti !

 

Mokytis vairuoti Jums padės vairavimo treniruokliai ( automobilių imitatoriai). Visus pradinius vairavimo įgūdžius Jūs įgysite vairuodami vairavimo treniruoklį. Tai analoginė automobilio imitacija, kuriai nereikia degalų. Todėl Jūs sutaupysite ir nemažai pinigėlių. Net ir tie, kurie pasirenks EKON 2 kainų paketą pajus, kad išmokę vairuot su vairavimo treniruokliu, įgūdžius lengvai pritaikys ir vairuodami automobilį. Vairavimo treniruoklius turi visos mūsų vairavimo mokyklos.

 

Papildomai renkamos rytinės ir šeštadieninės grupės. Laukiame Jūsų. Registruokitės išanksto.  

 

Visus sveikiname su SAUGAUS EISMO DIENA !!!!!!!
Kad visos Jūsų kelionės, ilgos ar trumpos, būtų saugios, kad niekada nepamirštumėt jog svarbiausias saugumo elementas automobilyje yra vairuotojas ir primename kad VYTAUTO vairavimo mokykla vienintelė ŠIAURĖS LIETUVOJE moko saugaus ir ekonominio praktinio vairavimo visus, tiek turinčius ilgametį vairavimo stažą, tiek pradedančius vairuoti. Saugaus Jums kelio !!!!!

 

Dėmesio !!!!!
Nuo kovo 26 dienos (pirmadienio) keičiasi Lyros mokyklos filialo darbo laikas. Nuo pirmadienio VYTAUTO vairavimo mokyklos , LYROS filialas dirbs nuo 10.00 iki 19.00. Pietu pertrauka nuo 13.00 iki 14.00 val.
Darbo laikas keičiamas atsižvelgus i mokinių pageidavimus. Renkamos ir rytinės ir pamaininės grupės. Viskas JŪSŲ patogumui. Tie kurie dirba pamaininį darbą dabar galės paskaitas lankyt kai gali iš ryto arba vakare. Laukiame JŪSŲ.

 

 

"VytAUTO" vairavimo mokykla įsigijo visiškai naujus VW GOLF 6 automobilius. Tokius kaip laikysite egzaminąVĮ "REGITRA".

Jums tikrai patiks mokytis vairuoti. Puikią nuotaiką, gerą aptarnavimą Jums garantuojame.

Visos teisės saugomos. www.prievairo.lt 2016
SERP, Keyword Rank, RSS, RSS FEED,